Areál Zavadilka - main
OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí 9:30 – 19:00
Úterý 9:30 – 19:00
Středa 9:30 – 19:00
Čtvrtek 9:30 – 19:00
Pátek 9:30 – 19:00
Sobota 9:30 – 19:00
Neděle 9:30 – 19:00
Za nepříznivého počasí je ZAVŘENO

Rekreační, zábavní  a sportovní park Zavadilka navazuje na restauraci Valašský šenk  a nabízí širokou  škálu volnočasových aktivit pro široké spektrum hostů. V letních měsících zde naleznete   kromě příjemného posezení a  občerstvení po  pěší turistice či cykloturistice  v malebné krajině Beskyd  tyto služby : přírodní koupaliště – biotop, adventure golf, tenisový kurt, víceúčelové sportovní hřiště, speciální hřiště na basketbal, půjčovna kol a koloběžek, půjčovna lyží a vybavení pro zimní sporty, outdoor ping pong, kuželky  a šachy, venkovní dětské hřiště jehož  dominantou  je lanová pyramida , vnitřní zábavní centrum pro děti a nově chystáme zde i  letní kino. V sezonních měsících zde pořádáme různé  gastro akce a další různé  sportovní, kulturní a společenské akce navštěvované jak místními,  tak přespolními návštěvníky Beskyd.

Jaké aktivity si u nás užijete?
PROZKOUMEJTE NÁŠ REKREAČNÍ A ZÁBAVNÍ AREÁL
Adventure golf

Adventure golf


Přijďte si k nám zahrát oblíbený adventure golf, při kterém si užijete spoustu zábavy. Rádi vám zapůjčíme golfové  hole a míčky a vy se určitě pobavíte na novém rozsáhlém 12- ti  jamkovém hřišti v krasném prostředí,  které doplňuje i  jezírko s rybičkama nebo speciální efektní osvětlení okrasných keřů a kamenů.  Adventure golf je vhodný jak  pro děti tak  i pro dospělé a rovněž se často využivá k soutěžím zručnosti   jako zpestření nejrůznějších firemních  akcí.

Víceúčelové hřiště a speciální hřiště na basketbal


Pro příznivce týmových sportů jsme přichystali  prostorné víceúčelové hřiště . Hřiště je vybaveno speciálním povrchem na kterém si můžete zahrát tyto sporty : floorbal, nohejbal, foothockey, volejbal, fotbal a tenis. Vedle tohoto víceůčelového hřiště je vybudováno rovněž speciální hřiště na basketbal. Neváhejte a udělejte něco pro své zdraví spolu se svou rodinou, kamarády  či kolegy ze zaměstnaní.

Outdoor ping-pong, kuželky a šachy


V našem areálu nabízíme spoustu vybavení, které je Vám k dispozici pro zpříjemnění Vašeho volného času. Patří zde například  velmi oblíbené ruské kuželky,  šachy či pin-pongové stoly. Po náročné turistické procházce si můžete oddechnout  a relaxovat při těchto nenáročných aktivitách a k tomu si dát něco dobrého na pití a k jídlu.

Přírodní koupaliště Biotop


Dovolte nám, abychom Vás pozvali na přírodní koupaliště biotop Bečva, kde si můžete vychutnávat volné chvíle se svou rodinou. Biotop je výjimečný tím, že funguje čistě přírodní cestou, bez použití chemikálií. Koupaliště má jak brouzdaliště, vhodné pro děti a neplavce, tak i plaveckou část s maximální hloubkou 2,5 m.

Letní kino


Pro zpestření letních večerů po aktivním odpočinku, nebo jen relaxaci a ležení u koupaliště, máme pro naše hosty přichystano v našem sportovně rekreačně zábavním parku nové letní kino. Promítáme zde ať už historické a notoricky známe filmy se starými hvězdami filmového plátna, tak i nejnovější kasovní trháky současných kinových sálů.

Venkovní dětské hřiště a lanová pyramida


Návštěvníci s dětmi se mohou radovat a využit rovněž naše nové dětské hřiště, které se skládá ze dvou   houpaček , sestavy  domku se skluzavkou, dětského pískoviště a  řadou dalších herních prvků,  z nichž nejoblíbenější je lanová pyramida tyčící se do výšky 8 metrů.

Gastro služby a nedělní hudební odpoledne


Náš areál nabízí rovněž kromě sportovních a relaxačních aktivit  popsaných výše  příjemné posezení a širokou škálu jídel a napojů se zaměřením na místní speciality. V letních měsících se zde pořádájí pravidelné nedělní hudební odpoledne, kdy si  můžete poslechnout různé hudební žánry od dechovky po rock and roll a rovněž  ochutnat  speciality z naší udírny nebo venkovního grilu.

Máte zájem o některé naše služby?

+420 607 889 799

+420 602 307 755

+420 723 532 615