Adventure golf

Jedná se o skvělou zábavu pro děti i dospělé a jako doplněk různých akcí. Nejedná se o žádný indoor golf, ale o skutečný venkovní golf! Adventure Golf se k nám dostal ze Severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure Golf společného s minigolfem. Způsob hry je totiž zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti a písečné bunkry – tedy stejně jako u golfu. A povrch drah? Zapomeňte na klasický šedivý eternit.

Adventure Golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách. Hraje se golfovými holemi určenými k puttování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Takže co je vlastně Adventure Golf? Ani minigolf ani golf, ale něco mezi tím … a hlavně při něm zažijete spoustu legrace a probudí ve vás skrytou soutěživost.

Máte zájem o adventure golf?

Zavolejte na číslo: 607 889 799 nebo 602 307 755

CENÍK SLUŽEB

1 hodKaždých dalších 30 min.
Dospělí120 Kč50 Kč
Děti do 100 cm výškyzdarmazdarma
Děti od 100 cm do 150 cm výšky80 Kč35 Kč
Studenti (po předložení průkazu)100 Kč40 Kč
Senioři nad 60 let100 Kč40 Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti do 150 cm)360 Kč150 Kč

* Ceny pro každých dalších 30 min se počítají pouze pro přetažení do max. 30 min, poté je cena účtována jako za celou hodinu.

Vratná záloha: 1x golfová hůl a 1x míček – 100 kč

Při nutnosti použití umělého osvětlení bude účtován příplatek 50 Kč/hod.


Víceúčelové hřiště a speciální hřiště na basketbal

Na víceúčelovém hřišti si můžete zahrát různé kolektivní hry, máme k dispozici též tenisové kurty. Také se můžete zajít vykoupat do koupaliště, které má jak brouzdaliště, vhodné pro děti a neplavce, tak i plaveckou část s maximální hloubkou 2,5 m. Poblíž hřiště se nachází také bufet s občerstvením. U hřiště naleznete lavičky, z kterých můžete sledovat hru nebo na nich odpočívat.

V minulosti hřiště patřilo k hotelu Zavadilka, který se nyní nazývá Sport bar Zavadilka. Hřiště sousedí s řekou Bečvou, na které v minuém století byla půjčovna loděk a turisté se mohli projíždět po řece.

Na hřišti si můžete zahrát:

  • Fotbal
  • Floorball
  • Foothockey
  • Tenis
  • Volejbal
  • Nohejbal

Víceúčelové hřiště se nachází v blízkosti našeho areálu, dostanete se na něj přes hlavní cestu. Hřiště je obehnáno pevným vysokým plotem a má speciání povrch, takže hra je bezpečná a s minimálním rizikem zranění. Pomůcky – míče, pálky a rakety si můžete zapůjčit v infocentru, které se nachází v areálu Zavadilka. Naše hřiště také nabízí také možnost umělého osvětlení v případě špatných světelných podmínek.

Hřiště je v provozu během sezóny od 11 do 20 hodin.

CENÍK SLUŽEB

1 hod
Fotbal + kolektivní hry200 Kč
Tenis100 Kč

Při nutnosti použití umělého osvětlení bude účtován příplatek 50 Kč/hod.


Outdoor ping-pong, kuželky a šachy

Outdoor ping-pong

Přijďte se odreagovat touto nenáročnou hrou. Pálky a míčky jsou k zapůjčení v infocentru.

Ruské kuželky

Náš areál nabízí plochu s ruskými kuželkami, které si můžete zahrát s přáteli či rodinou.

Šachy

Pro příznivce této ušlechtilé hry nabízíme možnost hrát šachy na bytelném mramorovém stole pod širým nebem. Figurky vám rádi zapůjčíme v infocentru.


Infocentrum

V našem infocentru vám podáme informace ohledně turistických cílů v okolí, zajímavých míst, ale také o historii a rozvoji obce. Také si zde můžete zapůjčit vybavení k jednotlivým sportům – pálky na ping pong, šachy, golfové hole na adventure golf, který si zde můžete zarezervovat, nebo půjčit kolo či koloběžku z naší půjčovny a vyrazit objevovat zdejší krajinu po cyklostezce Bečva.

Otevírací doba infocentra je každý den od 11 do 20 hodin. Mimo sezónu máme zavřeno.

Také zde nabízíme turistické mapy, cyklo mapy a jízdní řády, které se vám budou hodit při vašich výletech po okolí. V nabídce máme různé předměty, např. turistické sošky. Ceník je k nahlédnutí v infocentru.

V infocentru vám podáme informace o zdejším okolí, které můžete poznávat na kole, koloběžce, na in-line bruslích nebo pěšky. Zdejší horská krajina je plná kopců, horských luk a mezí, na kterých se rozkládají rozlehlé vesnice. Vzácně se zde vyskytují chránění živočichové, spousty srn a jiné lesní zvěře. Krajina je poseta množstvím lesů, především jehličnatých. Půda je kamenitá a neúrodná. Z tohoto rázu krajiny vychází také lidová architektura, která se skládá z nízkých dřevěných domů a kamenných valů. Zdařilé ukázky lidové architektury naleznete třeba ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Pro zdejší okolí jsou typické stavby architekta Dušana Jurkoviče, například chaty na pustevnách Maměnka a Libušín, nebo Jurkovičova rozhledna v Rožnově pod Radhoštěm.


Přírodní koupaliště Biotop

Při návštěvě našeho parku můžete využít nové přírodní koupaliště biotop Bečva. Přírodní koupaliště, neboli Biotop se vyznačuje tím, že funguje čistě přírodní cestou a čistí vodu bez použití chemikálií.

Voda z koupaliště je přečerpávána do sousedního jezírka, v něm rostou vodními rostlinami a žije spousta vodních živočichů. Voda, kterou rostliny vyčistí otéká zpět do koupaliště. Rostlinné biologické funkce napomáhají tomu, že vodu v koupališti není nutno čistit chemickými a desinfekčními přípravky. Jako jedno z mála koupališť je Biotop ideální pro alergiky.

Koupaliště se skládá ze dvou částí. První část, brouzdaliště, je vhodná pro neplavce a pro děti. Druhá část, plavecká, sahá až do hloubky 2,5 m. Celý bazén je vystužen silnou fólií zelené barvy a je lemován kamínkovou dlažbou a zábradlím.


Letní kino

V létě, jak již název vypovídá, se můžete těšit na pravidelné večerní promítání v našem letním kině. Připravujeme pro Vás nejen klasické, všemi tak oblíbené filmy, ale i novodobé trháky!


Venkovní dětské hřiště a lanová pyramida

V našem parku se Vaše děti opravdu vyřádí. Kromě spousty atrakcí jako je například adventure golf, si děti můžou hrát i na venkovním dětském hřišti, nebo na lanové pyramidě.


Gastro služby a nedělní hudební odpoledne

V našem zábavním parku si můžete posedět v příjemném prostředí, zahrát adventure golf, šachy, kuželky, pinpong a když už budete mít sportování dost, tak si můžete v klidu odpočinout, něco dobrého sníst a vypít. Nápoje máme alkoholické i nealkoholické, jako jsou džusy, káva nebo čaj. Disponujeme také zastřešeným tanečním parketem a pódiem pro účinkující, takže ani živá hudba a hudební akce u nás nejsou problém. Naše obsluha je vstřícná a rychlá. V teplých měsících si můžete dát výbornou točenou zmrzlinu, nebo i jiné občerstvení, které nabízíme v kiosku.

Vaše ratolesti zde také mají nějaké to vyžití, takže vy můžete v klidu sedět a děti budou řádit na dětském hřišti nebo na lanové věži. Hřiště i věž je odolná a maximálně bezpečná. Pokud máte rádi cykloturistiku, můžete si u nás zapůjčit kolo či koloběžku a s dětmi vyrazit na výlet po místní cyklostezce Bečva, která vede z Horní Bečvy až do Tovačova. Nedaleko areálu se nachází autobusová zastávka, na které staví autobusy jedoucí například na oblíbený turistický cíl Pustevny, které se nacházejí přímo nad Zavadilkou, nebo na Bílou, kde je mimo jiné moderní lyžařský Ski areál Bílá. V okolí se nachází hned několik lyžařských areálů, takže kromě Bílé můžete jet do Ski areálů Rališka a Tesla na Horní Bečvě, nebo využít služby Ski areálu Pustevny. V zimě se na Pustevnách můžete těšit na krásné ledové sochy, v létě zase na Cyrilometodějskou pouť, která se koná vždy 5. července. Pokud vás zaujala místní lidová architektura, nevynechejte návštěvu valašského skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, nebo Jurkovičovu rozhlednu tamtéž. O spoustě výletních tipů a zajímavostí z okolí vás informujeme v sekci Okolí. Pokud se ovšem chcete jen tak toulat přírodou, je pro vás okolí Zavadilky přímo ideální. Naleznete tu hluboké horské lesy, louky, malé dědiny rozkládající se široko do okolí, ale taky bystřiny a potůčky. Narazit můžete také na nízké valašské domky a dřevěnice, které jsou pro zdejší krajinu typické.

Nabízíme také pořádání vašich oslav, firemních akcí, večírků, ale i svateb. Tyto akce je nutné nahlásit předem obsluze na tel.: 723 523 615 nebo 602 307 755.

Také pro vás pořádáme nejrůznější akce, na kterých vás vždy rádi uvidíme. Jedná se například o oblíbené Dny guláše a piva, které se konají v letním období, program a akce pro děti, hudební akce a gastronomické akce týkající se jídla. O těchto akcích vás informujeme v sekci Akce a novinky.

Nově také jsou v restauraci Valašský šenk, který nalevo sousedí se zábavním areálem, k vidění zahradní fontány, které nabízíme v různých velikostech. Jedná se o fontány, které imitují vzhled kamene a dřeva, a tak krásně oživí vaši zahradu, vestibul, ale i pracovnu a jiné prostory.

Naleznete je ve vchodu do šenku. V případě zájmu vám více informací poskytne obsluha nebo se informujte na www.zahrada-jezirko.cz nebo na čísle 571 647 290.